Prvý krát na nákupe…

Prvý krát na nákupe…

Aj nám sa minulý rok pošťastilo a tak máme nového čelna rodiny. Tento rozkošný človiečik ma super výrazný hlas a už v pôrodnici sa smiali, že bude speváčka – dúfam, že nie….okrem toho je to celý tato, ako povedal moj skoro švagor- aj bez testov DPH sa otec nezaprie ???✌️

Ešte pred narodením sme s mužom rozmýšľali, že na prvé výročie svadby zbehneme toť vedľa do kina na Silné reči. Joj pekná predatava to bola, ale nevyšlo.

Naše drobča malo problém so zaspavaním a celkovo so spánkom, tak som si dosť dobre nevedela predstaviť ľudí, ako by pozerali na to, keby som mala malé bábätko pricapene na cecku, nedajboh by im mľaskalo pri pití do prejavu. Plus asi by ju asi nepustili, tuším je vstup od 18+, čiže to by sme neuhrali aj keby bola v sprievode oboch zákonných zástupcov. A tak som sa vrátila do reality a povedala si – kašľať na to pôjdeme nabudúce.

No, ale o inom som chcela…. keď sme ju mali cca 3-4 týždne doma, rozhodla som sa ísť na nákup, hovorím si pôjdem na záverečnú, nebude veľa ľudí. Tak sme s mužom rýchlo okúpali, ja som potom nakojila, malá odpadla na posteli od cecku- doslova. Hovorim si super mám 30-35 min. na nákup. Vrchol dnešného dňa.

Tak som sa rýchlo obliekla zpala rifle a tešila sa ako dopadne prvá jazda autom po pôrode. Poviem pravdu sedieť som vedela max. 15 min. v kuse takže som aj malú dušičku mala.

Pridem pred Lidl, parkovisko praskalo vo švíkoch. Dilema. Idem, nejdem, idem…. A idem šak keď sa zobudí, tato sa s ňou zahrá možno aj uspi…. Horko ťažko som sa vtrepala na posledne parkovanie miesto úplne vzadu na parkovisku….

Vojdem do obchodu a tam poloprázdne….tak som si začala rýchlo, mrštnosťou pantera, hádzať veci do batoha, aby sa ľudia k pokladni nenahrnuli, šak bolo plné parkovisko, isto sú niekde schovaní. Za 7 min. som mala spravený nákup, rychlo sadala do auta už s katastrofickou predstavou, čo tí dvaja doma robia, utekala domov.

Nič došla som domov, privítal ma srdcervúci nárek tipu kde je môj cicík…

Tak krmim, mužovi vravím story z parkoviska a on , jasné šak sú Silné reči, vidíš mohla si ísť radšej pešo ….???